Faliyet Alanlarımız  

Dekorasyon

Tasarımın, mekanın yapılış amacına uygun ve doğru kullanılıyor olması çok önemlidir. Bu düşünceden yola çıkarak, iç dünyamıza dönük fikirleri ve rahat olacağımız mekanları hayal edip ona uygun projeler üretmek ve bu mekanları oluşturmaktır.Bunların dışında mimari ile ilgili doğru ve net sonuçlara varabilmek için fonksiyon ve tekniğin dışına çıkılmaması gerektiğide artık bilinen bir gerçektir.

Dekorasyon işlerinde, fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundurarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme,uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konudur. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

 

Tadilat

Tadilat işlerine karar verdiğimizde her şeyin eskisinden daha güzel olacağını umarız ama tadilatta en önemli unsur doğru kişilerle çalışmaktır. Çoğu zaman kendi fikirlerimiz olsa bile hepimiz tasarımcı kullanmak isteriz ama bütçemizi aşacağını düşündüğümüz için bu fikri hep erteleriz. Bunun için biz; sizin için tüm tadilat planını hazırlarız, böylece doğru işleri ve öncelikleri belirleyerek zaman ve para kazandırırız.

Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz.


Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İşi nasıl fiyatlandırdğımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Komple tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, Sıva ve boya işleri, Mantolama, Ses yalıtımı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Bölme duvar, Fanyans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, İç cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa yapıyoruz.


Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamndan kazanıyorsunuz.

Mimari Çizim

Kullanılan mekanların yaşamımızdaki önemini anlayarak müşterimizin istek,hayal gücü ve yaşam felsefesini deneyimlerimizle birleştirerek profesyonel çözümlerle mekanı ; ekonomik, fonksiyonel ve çağa uygun projeler üretmekteyiz.

Projeler üretilirken eskiz aşamasından uygulama projeleri aşamasına kadar müşterimizle kordineli olarak çalışarak projeler sonuçlandırılmaktadır.


Batin mimarlık, mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli ve özgün tasarımlar yaratır ve fiziksel çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun çözümleri içeren konseptler geliştirir. Gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu olarak oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeyi müşteriye sunarız.

Batin mimarlık, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite, ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür.