Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Alanlarınızın değerini arttırıyoruz

Çağdaş tasarımları ve teknolojik gelişmeleri mimarlık alanında uygulayan firmamız 2006 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu güne dek kaliteyi benimseyen yapısıyla faaliyetlerini sürdüren şirketimiz her geçen gün müşteri memnuniyeti ile daha da büyümektedir.

Tasarım ve uygulamayı daima siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek mekanınızın kullanışlılığına göre tasarım yapılmaktadır.Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekân sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı 3 boyutlu görsel çizimlerle destekleyerek siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Teknolojik gelişmeleri takip ederken mimari çalışmalarını müşteri memnuniyetine dayandırarak çalışmayı kabul eden firmamız yaşama geçirdiği projelerde fonksiyonu, estetiği ve kaliteyi mekânlarınıza taşımayı amaç edinmiştir.Konusunda iyi yetişmiş, deneyimli, yaratıcı kadromuzla taahhüt işleri zamanında, standartlara ve zevklere uygun olarak tamamlamak firmamızın çalışma prensibidir.

DEĞERLERİMİZ
Vazgeçilmezimiz müşteri memnuniyeti, Amacımız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan bir firma olmaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ
Topluma karşı sosyal sorumluluklarımızın bilincinde ve çevreye saygılıyız. İmzamız olan her işte bunu gösteriyoruz. Bir yandanda iş hacmini sürekli geliştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

BATİN MİMARLIK

Projeler

Devam Eden Projeler

Yapımı devam eden projelerimizi incelemek için tıklayın.

Tamamlanan Projeler

Altyapı, üstyapı, otel, avm, konut, köprü, viyadük, kavşak düzenleme gibi yaklaşık 35 proje’yi tamamladık.

© 2023 Batin Proje Mimarlık. Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım